Primavera

O firmie

Firma POLSKA WODA istnieje na polskim rynku od 2001 roku i jest częścią włoskiej grupy Aqua Minerale San Benedetto. Zlokalizowana w miejscowości Aleksandria koło Ozorkowa, w otulinie lasów łęczyckich, czerpie źródlaną wodę ze źródeł głębinowych o doskonałej izolacji i krystalicznej czystości.

Nowoczesne linie rozlewnicze i procesy technologiczne umożliwiają nam butelkowanie 300 000 000 litrów wody rocznie (dane na rok 2016), z czego połowa trafia do konsumentów z logo naszej marki PRIMAVERA. Pozostała część produkcji to wody funkcjonujące pod markami własnymi sieci wielkopowierzchniowych, takich jak ARO, Aqua, TAK, Kciuk czy MyWay oraz wody dla koncernu PepsiCo w Polsce i na Ukrainie.

5 linii rozlewniczych i 3 bardzo głębokie źródła umiejscowione w obrębie zakładu, dają pracę ok. 120 pracownikom. Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze, w okresie letnim naszą firmę opuszcza codziennie 100 tirów wypełnionych po brzegi niezwykle smaczną i ożywczą wodą.

W latach 2014-2017, czyli w okresie ostatnich 40 miesięcy, dwukrotnie zwiększyliśmy produkcję wody, co oznacza, że dynamika naszego rozwoju zdecydowanie przewyższa tempo wzrostu całego rynku wód butelkowanych w Polsce.

Woda PRIMAVERA nieustannie znajduje uznanie konsumentów i detalistów, przekonanych o jej najwyższej jakości. Świadectwem ich zadowolenia, jest nie tylko wzrastająca sprzedaż, ale także liczne nagrody, którymi wyróżniona została nasza woda, m.in. PRODUKT ROKU, ZŁOTY PARAGON, LAUR KONSUMENTA, LIDER KONSUMENCKIEJ JAKOŚCI czy DOBRA MARKA.